• Свеж
Алатки Алатки-Bluespot Алатка за тешка рака за полнење на поп-тенџере за поп-тенџере 2,4мм 3,2 мм 4мм и 4,8 мм
zoom_in

Алатки Алатки-Bluespot Алатка за тешка рака за полнење на поп-тенџере за поп-тенџере 2,4мм 3,2 мм 4мм и 4,8 мм

DEN 550.40

Стока
check Во продавницата

Поп -ривертер / алатка за ривертер Погодно за навртки од 2,4 мм до 4,8 мм. 3 компјутерска легура челична вилица обезбедува зголемен зафат на занитките. Погодно за навртки 2.2мм / 4,0мм и 4,8мм. Гумени ергономски рачки за удобност и зафат. Професионалниот ривертер за комерцијална или повремена употреба Поп -ривертер / Алатка за рачно ривертер погодна за навртки од 2,4 мм до 4,8 мм доаѓа со уникатен скриен пролетен дизајн на единицата за занитки им овозможува на рачките да се вратат во првобитната позиција автоматски погодна за употреба со челик, Резервоарот за собирање на стебла од алуминиум или не'рѓосувачки челик помага да се избегне непотребно чистење и да се соберат користени мандери, едноставно одвртете го тенџерето за да ги соберат резервните мандери 3 парчиња легура од легура на легура, обезбедува зголемена заплет за забивање на сите млазници со различна големина се чуваат во рачката за да ги спречат за да ги спречат нивни од изгубени или погрешно поставени погодни за навртки 2,4мм / 3,2мм / 4,0мм и 4,8 мм гумени ергономски рачки за удобност и зафат при користење на вкупна должина на Ривертер 280мм.

Поврзани производи..