• Свеж
Мерач на дигитална длабочина на Wykdd 0-25mm/0-50 mm Мерач на длабочина на шари за дигитални дебела длабочина на дигитални алатки за мерење на алатки за мерење
zoom_in

Мерач на дигитална длабочина на Wykdd 0-25mm/0-50 mm Мерач на длабочина на шари за дигитални дебела длабочина на дигитални алатки за

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Употреба : Измерете го тесниот жлеб и длабочината на малата дупка Остатокот од функцијата на копчето е ист како и нормалните дигитални дебеломер. Опсег на мерење : 0-25мм/0-50мм. Резолуција : 0,01мм/0,0005inch. Точност : ± 0,02мм. Тип на батерија : 3 V литиум CR2032 батерија (не е вклучена). Употреби : Измерете ја тесната жлеб и длабочината на малата дупка. Остатокот од функцијата на копчето е ист како и нормалниот опсег на мерење на дигитални дебеломер : 0-25mm/0-50mmmresolution : 0.0005inchaccuracy : ± 0,02mmmbattery Тип : 3 V литиум CR2032 батерија (Не е вклучено) 1 x Дигитална длабочина Калипер вода, дизајн на копчето, може да се користи нормално во дождлив ден.

Поврзани производи..