• Свеж
Алатка за влечење на вилицата Акуто 3 Алатка за влечење на вилицата 3-вилица, пилот-лежиште за влечење со тешки јаглерод челик, пилот-лежиште за влечење на лежиштето
zoom_in

Алатка за влечење на вилицата Акуто 3 Алатка за влечење на вилицата 3-вилица, пилот-лежиште за влечење со тешки јаглерод челик, пилот-лежиште

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Користејќи високо квалитетен 45 јаглероден челик, специјален третман на топлина за отстранување на комбинација на механичка опрема на уредот за сопирање на шипки и други делови на спојот на топката Отстранете ги лежиштата, лежиштата на пумпата, четкањето. Отстранете ги сите лежишта од типот на ракав со дијаметар од 17-38мм. Широка апликација пилот-лежиштето може да се користи за отстранување на лежиштата за водичи, лежиштата на пумпата, четките, а исто така и отстранувањето на сите лежишта од типот на ракав со дијаметар од 1/2-2. Внатрешниот влечен лежиште од 3 вилица е идеален за автомобилски замаец, тркало со моторцикли, тркало за велосипеди, лежиште за лежишта на пумпа, лежиште на машини итн. Единствена 3 дизајн на вилицата Овој 3 пилот-пилот-пилот-лежиште има силен дизајн на структурата, нежно вртејќи го малиот Крвот може да произведе силна сила за влечење. Полетувачот за слепи лежишта применува дури и притисок за спречување на оштетување на лежиштата, исто така обезбедува стабилност за време на употребата. Лесно за инсталирање 3-те пилот-пилот-лежиште за лежиште е лесен за ракување и инсталирање. Можете да го инсталирате за неколку минути, што е многу погодно. Тешко и издржлив, има долг животен век што можете да го користите долго време. Големина : 200x135mm. Должина на жицата : 175мм. Должина на лентата : 125мм. Должина на раката : 86мм. Висококвалитетен јаглероден челик Полетувачот на лежиштето е изработен од висококвалитетен јаглероден челик, со завршна обработка на црни оксид и челични вилици третирани со топлина, со висока цврстина и добри перформанси. Производството на 3 влезови за внатрешно лежиште на вилицата ги исполнува строгите барања за квалитет. Професионално производство Користење на високо квалитетен хром ванадиум само фалсификување, специјален третман на топлина за отстранување на комбинација на механичка опрема на уредот за сопирање на шипки и други делови на топката. 100% сосема ново, ве молиме потврдете дали производот е погоден пред да го купите. Широка апликација пилот-лежиштето може да се користи за отстранување на лежиштата за водичи, лежиштата на пумпата, четките, а исто така и отстранувањето на сите лежишта од типот на ракав со дијаметар од 1/2-2. Внатрешниот влечен лежиште од 3 вилица е идеален за автомобилски замаец, тркало со моторцикли, тркало за велосипеди, лежиште за лежишта на пумпа, лежиште на машини итн.

Поврзани производи..