• Свеж
Комплет за поправка на нишки 11 парчиња, не'рѓосувачки челик, испреплетена чешма на чешма, алатка за вметнување за вметнување за домаќинства, автоматско поправка на
zoom_in

Комплет за поправка на нишки 11 парчиња, не'рѓосувачки челик, испреплетена чешма на чешма, алатка за вметнување за вметнување за домаќинства,

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Лесно за инсталирање : Комплетни додатоци, лесни и брзи за употреба Пакетот содржи со искривена вежба 1 парчиња, чешма од 1 парчиња, клуч од 1 парчиња, алатка за прекинувачи од 1 парчиња, клуч од хексадецимален клуч од 1 парчиња и вметнување на навој од 6 парчиња. Трајно : Вметнувачот со навој е ставен во дупката за завртки на работното парче, како што е алуминиумска легура за да се формира голема јачина, висока стандардна женска нишка. Длабоки нишки, без олабавување, силен отпор на шок и вибрации, што во голема мерка го подобрува животот на навои. Материјал : Направено од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив и долг животен век. Алатки со висок квалитет, идеално прилагодени на широк спектар на задачи за поправка, обезбедуваат ефикасна и сигурна поправка на навој. Широко користено : Погодно за прекинувач со висок напон, микробранова комуникација, делови за автомобили, опрема за одвојување на воздухот, радијатори, итн. Широко користени во авијацијата, автомобилските, турбините, електронските комуникации, компјутерите, ламбите, калапите, машините и опремата и опремата за полупроводници. Време на заштеда : Вметнувањето со навој со жица може да се користи како начини за поправка за економски и ефикасно поправка на навојната дупка. Погодното куќиште за носење ги држи и ги организира сите компоненти за лесен транспорт помеѓу работни места и складирање за употреба. Лесно за инсталирање : Комплетни додатоци, лесни и брзи за употреба. Пакетот содржи со искривена вежба 1 парчиња, чешма од 1 парчиња, клуч од 1 парчиња, алатка за прекинувачи од 1 парчиња, клуч од хексадецимален клуч од 1 парчиња и вметнување на навој од 6 парчиња. Трајно : Вметнувачот со навој е ставен во дупката за завртки на работното парче, како што е алуминиумска легура за да се формира голема јачина, висока стандардна женска нишка. Длабоки нишки, без олабавување, силен отпор на шок и вибрации, што во голема мерка го подобрува животот на навои.

Item Type:
Thread Repair Kit
Material:
Stainless steel
Threaded Insert Standard:
M16x2(length 1.5D)
Package List:
1 X Twisted Drill :
1 X Tap :
1 X Wrench :
1 X Breaker Tool :
1 X Hex Wrench :
6 X Threaded Insert(length 1.5D):

Поврзани производи..