• Свеж
Карбидна Крајна Мелница, 8,00 мм Диа, 12,00 Мм Сече
zoom_in

Карбидна Крајна Мелница, 8,00 мм Диа, 12,00 Мм Сече

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Цена За : Секоја Компатибилност Од Нерѓосувачки (М) : Да Вкупна Должина : 100,00 мм Леано Железо (К) Компатибилност : Да Стврднат (Ж) Компатибилност : Без Должина На Вратот : 24,00 Мм Тип На Стебло : Крај Мелница Мелење Диа00 мм Финиш : WXS Челик (P) Компатибилност : Да Должина На Сечење : 12.00 мм Супер Легура (И) Компатибилност : Нема Број На Список : 4571 Обоени (N) Компатибилност : Не. Тип на димензија : Метрички Дијаметар На Мелење : 8,00 мм Крајна Мелница Апликација : Груба / Завршна Ставка : Аголен Радиус Крајна Мелница Агол На Спирала : 45 Степени Крајна Мелница Тип На Сечење : Централно Сечење Број На Флејти : 4 Одделение : Материјал За Крајна Мелница За Општа Намена : Карбид Еднократен Крај/Двоен Крај : Еднократен Крај Стил На Мелница : Аголен Радиус Насока На Сечење : Десна Рака Вратот Диа. : 7,70 мм Стебло Диа. Радиус На Аголот : 0,50 Мм Материјал-Обработка : Насока На Сечење Карбид-Обработка : Систем За Мерење На Десната Рака : Метричка Завршница-Обработка : Wxs Тип На Стебло-Обработка : Конфигурација На Алатот За Дупчење Со Собирање : Индивидуална Оценка На Материјалот-Обработка : Примарна Намена Примарен Материјал Примарна Примена : Легиран Челик, Јаглероден Челик, Леано Железо, Примарен Материјал ОД Челик ИСО Код : К, М, П. Земја на Потекло (предмет на промена) : јапонија.

Поврзани производи..