• Свеж
Коаус отвор за влечење на палубата на палубата, отпорна на корозија, отпорни на кревање, не'рѓосувачки челик, хардвер додатоци за хардвер, шкафче за прстен, прицврст
zoom_in

Коаус отвор за влечење на палубата на палубата, отпорна на корозија, отпорни на кревање, не'рѓосувачки челик, хардвер додатоци за хардвер,

DEN 771.20

Стока
check Во продавницата

Направено од високо квалитетен 316 не'рѓосувачки челик Повторно вклопување на рачката за кревање. Исплакнете ја рачката за кревање со големо влечење за 2 или 3 прсти. Рачката на лифтот е максимална отпорност на корозија и издржливост. Димензии за плочата за лице 76x57x10mm, со завртки од не'рѓосувачки челик од 4 парчиња. Koaiusmade на висококвалитетен 316 не'рѓосувачки челик. 316 Не'рѓосувачки челик : Силверзиз : приближно. 76 X57 X10 MMSCROON DOUNSH : 25мм; Вклучен 66мм пакет : 1 x рачка за капакот на палубата4 x завртки : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од бојата прикажана на сликите. Ви благодарам! 2. Ве молиме, дозволете 1-3см мерење на отстапување заради рачно мерење.

Поврзани производи..