• Свеж
ISCAR MTSR1240M30 1.24 O.D. Индексибилна мелница за навој W/ 16 TPI INSERT 1 SHANK - MS5354LVR
zoom_in

ISCAR MTSR1240M30 1.24 O.D. Индексибилна мелница за навој W/ 16 TPI INSERT 1 SHANK - MS5354LVR

DEN 3199.84

Стока
check Во продавницата

Вие ја купувате сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба : КористенаShank е Modife Id-видете Сликарство / етикетирање : MTSR1240 M30 Производител / Бренд : Iscarththank You за вашиот бизнис! Локација : WB1-5-6 -3-Т.

Поврзани производи..