• Свеж
10 парчиња Цпу Карбид Вметнува WNMG060408-OPM OC2115 За обработка На Челик
zoom_in

10 парчиња Цпу Карбид Вметнува WNMG060408-OPM OC2115 За обработка На Челик

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

10 парчиња (1 пакет) Цпу Карбид Инсерти WNMG060408-OPM OC2115 За Челик Обработка Слободен товарни Одделение : Погоден За обработка На обработка На Челик. Модел : WNMG060408-OPM OC2115. Примарна примена(И) : обработка На Челик. Количина : 10 парчиња/пакување. Точка Специфики Состојба : Нов сосема нов, неискористен, неотворен бренд : Гаобејмпн : Не Аплицирапц : не аплицираплатен превоз.

Поврзани производи..