• Свеж
Keo Milling 84525 Staggered Заб Вудруф клуч за мелење на седиштата, WK Стил, 3/8 Ширина, 3/4 Арбор дупка, 14 заби, 2-1/8 Дијаметар на сечење, HSS, облога од тиал, стандарден пресек
zoom_in

Keo Milling 84525 Staggered Заб Вудруф клуч за мелење на седиштата, WK Стил, 3/8 Ширина, 3/4 Арбор дупка, 14 заби, 2-1/8 Дијаметар

DEN 2173.44

Стока
check Во продавницата

Одлично за клучеви за мелење Намален страничен клиренс за одржување на ширината. Дијаметрите опремени со 1/32 "преголеми за повторно острина. Земја на потекло : Соединетите Држави. Стандарди за производство на секачи за мелење.

Поврзани производи..