• Свеж
Планински мажи Аугер бит 1 пар
zoom_in

Планински мажи Аугер бит 1 пар

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Дупчењето и прислушувањето се интегрирани, едностепено обработка, што во голема мерка заштедува чекори за обработка и временски трошоци и ја подобрува ефикасноста на работата Висока цврстина и издржлива. Die може да се инсталира во клуч за умирање со употреба на рачни навои за обработка, исто така, може да се монтира на држачот за умирање на машината што треба да се користи. Погодно за обработка на мувла. Материјал : легура. Дупчењето и прислушувањето се интегрирани, едностепено обработка, што во голема мерка заштедува чекори за обработка и временски трошоци и ја подобрува ефикасноста на работата. Висока цврстина и издржлива. Die може да се инсталира во клуч за умирање со употреба на рачни навои за обработка, исто така, може да се монтира на држачот за умирање на машината што треба да се користи. Погодно за обработка на мувла. Материјал : легура. Забелешка : Поради разликите помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот. Hampton 1pc навоја за лева рака умира M3 M6 M8 M12 M14 M16 M18 Метрички завртки за умирање Алатки за рачни алатки за калај-калај-калај-алатки за обложување Карактеристики на низата : 1. висока цврстина и издржлива.die може да се инсталира во клуч за умирање со употреба на теми за рачна обработка, исто така, може да се монтира на држачот за умирање на машината за употреба.

Type:
Thread Die 
Material:
Alloy 
Rotation:
Left Hand 
Standard:
Metric
 Note:
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
 Package Including:
1pc Thread die :

Поврзани производи..