• Свеж
КЕО 55587-01 6 Флејта Контра Мијалник, Кобалт, 5/8 дијаметар На Телото, 1/4 Дијаметар На Стеблото
zoom_in

КЕО 55587-01 6 Флејта Контра Мијалник, Кобалт, 5/8 дијаметар На Телото, 1/4 Дијаметар На Стеблото

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

6 - Флејта Шалтери Кео 6-флејта линија на шалтери се придружници на нашата единствена флејта контра и нашата 3 - и 4-флејта центар reamer линија. 2-1/4" Вкупна Должина. 6 - Флејта Шалтери. Кео 6-флејта линија на шалтери се придружници на нашата единствена флејта контра и нашата 3 - и 4-флејта центар reamer линија. 2-1/4" Вкупна Должина. Како по правило, колку повеќе рабови по револуција, толку е поголема количина на материјал што може да се отстрани. Ги дизајниравме 6-флејтните алатки со влечкави рабови за сечење.

Поврзани производи..