• Свеж
Гуоларизи За Х Преголема Употреба 30 Пешкир Бања памук пешкир 30 см Мека Кујна,Јадење &засилувач; Бар
zoom_in

Гуоларизи За Х Преголема Употреба 30 Пешкир Бања памук пешкир 30 см Мека Кујна,Јадење &засилувач; Бар

DEN 143.04

Стока
check Во продавницата

Памук Може Да Има Малку Разлика Во Бојата Поради Различен Ефект На Светлина И Монитор. Може Да Има Грешки во Димензиите Од 2-3 см Поради Чисто Рачно Мерење. Светла Боја Силна Функција Издржлив Лесен За Машинско Перење. Овие Крпи Ќе Траат Долго. Мекиот И Нежен Корален Кадифен Материјал Завиткан Со Облаци Е Мек И Мазен Мек И Удобен И Создава Зависност. Овие Крпи Стануваат Се Повеќе И Меки Секој Пат Кога Ќе Ги Измиете. Лесно За Нега И Машинско Перење. Не Користете Белило. Може Да Се Даде Како Подарок За Љубовта Пријатели Деца Роднини Итн. Да Ги Искажете Своите Чувства. Карактеристика : Боја : Како што Е Прикажано На Сликата Големина : Плочка Големина : 30см. Може Да Има Малку Разлика Во Бојата Поради Различен Ефект На Светлина И Монитор. Може Да Има Грешки во Димензиите Од 2-3 см Поради Чисто Рачно Мерење. Светла Боја Силна Функција Издржлив Лесен За Машинско Перење. Овие Крпи Ќе Траат Долго. Мекиот И Нежен Корален Кадифен Материјал Завиткан Со Облаци Е Мек И Мазен Мек И Удобен И Создава Зависност. Овие Крпи Стануваат Се Повеќе И Меки Секој Пат Кога Ќе Ги Измиете. Лесно За Нега И Машинско Перење. Не Користете Белило. Може Да Се Даде Како Подарок За Љубовта Пријатели Деца Роднини Итн. Да Ги Искажете Своите Чувства. Карактеристика : Боја : Како што Е Прикажано На Сликата Големина : Плочка Големина : 30см. Светла боја силна функција издржлив лесен за машинско перење.

Поврзани производи..