• Свеж
ZCMEB Пластични Ткиво Кутија Држач Кујна Дневна Соба Boxан Ткиво Кутија За Складирање Тоалет Бања Ролна Хартија Решетката Контејнер
zoom_in

ZCMEB Пластични Ткиво Кутија Држач Кујна Дневна Соба Boxан Ткиво Кутија За Складирање Тоалет Бања Ролна Хартија Решетката Контејнер

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Употребата на материјали, производот е супериорен Едноставен и елегантен стил, во комбинација со weан ткаат шема. Аглите на кутијата за ткиво се заоблени, што ефикасно ги спречува постарите и децата да бидат повредени;. Долната плоча е одвојлива, лесна за склопување и расклопување, а работата на замена на ткивата е поедноставна. Екстракција на хартиена крпа, удобна и брза. Употребата на материјали, производот е супериорен. Едноставен и елегантен стил, во комбинација со weан ткаат шема. Аглите на кутијата за ткиво се заоблени, што ефикасно ги спречува постарите и децата да бидат повредени;. Долната плоча е одвојлива, лесна за склопување и расклопување, а работата на замена на ткивата е поедноставна. Екстракција на хартиена крпа, удобна и брза. Употребата на материјали, производот е супериорен.Едноставен и елегантен стил, во комбинација со weан ткаат шема.Аглите на кутијата за ткиво се заоблени, што ефикасно ги спречува постарите и децата да бидат повредени.Долната плоча е одвојлива, лесна за склопување и расклопување, а работата на замена на ткивата е поедноставна.Екстракција на хартиена крпа, удобна и брза.Големина на производот : 13 * 12.5 * 5cm Material : PPPackage вклучува : 1 ткиво кутија. (со исклучок на други експонати)Забелешка : 1. Вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата поради различните ефекти на екранот и осветлувањето.

Поврзани производи..