• Свеж
Венко агол туш кади, полица за туширање, аголна полица за туширање, туш агол кади направен од не'рѓосувачки челик, складирање на туш, сјајно 10,4 x 2,6 x 7,5 во
zoom_in

Венко агол туш кади, полица за туширање, аголна полица за туширање, туш агол кади направен од не'рѓосувачки челик, складирање на туш, сјајно

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Не'рѓосувачки челик Висок квалитет : Кади за туширање за бања од Венко е изработен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик и нуди идеално искористување на просторот за складирање во бањата и тоалетот за гости, на овој начин вашите акредитиви за бања се секогаш при рака. Нерѓосувачки челик Rustproof : Аголниот туш кади се вклопува совршено во секој туш и е 'рѓа, стабилен и за долгогодишна употреба, со гаранција од 10 години производител. Практичен додаток за бања : Полицата за туширање за внатрешно туш обезбедува декоративен простор за бањата, каде што шампонот, гел за туширање и производи за нега можат лесно да се чуваат и секогаш се при рака. Заштеда на простор : Организаторот на решетката за туширање изработен од хромиран челик за прибор за бања и туш е решение за заштеда на простор за тоалетот за бања, кујна и гости. Опсег на испорака : Полицата за туширање на туш од Венко направен од не'рѓосувачки челик, вклучително. Завртки и брадавици за монтирање на wallидовите, димензии 10.4 x 2,6 x 7,5 in. Монтирање без дупчење исто така е можно со адаптери за вакуум-LOC, турбо-лоц и напојување. Не'рѓосувачки челик. Висок квалитет : Кади за туширање за бања од Венко е изработен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик и нуди идеално искористување на просторот за складирање во бањата и тоалетот за гости, на овој начин вашите акредитиви за бања се секогаш при рака. Нерѓосувачки челик Rustproof : Аголниот туш кади се вклопува совршено во секој туш и е 'рѓа, стабилен и за долгогодишна употреба, со гаранција од 10 години производител. Практичен додаток за бања : Полицата за туширање за внатрешно туш обезбедува декоративен простор за бањата, каде што шампонот, гел за туширање и производи за нега можат лесно да се чуваат и секогаш се при рака. Заштеда на простор : Организаторот на решетката за туширање изработен од хромиран челик за прибор за бања и туш е решение за заштеда на простор за тоалетот за бања, кујна и гости. Опсег на испорака : Полицата за туширање на туш од Венко направен од не'рѓосувачки челик, вклучително. Завртки и брадавици за монтирање на wallидовите, димензии 10.4 x 2,6 x 7,5 in. Монтирање без дупчење исто така е можно со адаптери за вакуум-LOC, турбо-лоц и напојување. Премиум серијата од Венко комбинира елегантни форми и висок квалитет. Додатоците за бања од оваа серија се со софистициран дизајн и се изработени од сјаен, 'рѓосан не'рѓосувачки челик. Премиумот за заштеда на простор за бања за бања нуди идеално искористување на просторот за складирање за секоја бања. Полицата е особено погодна за производи за нега, козметика и многу повеќе. Сите додатоци за бања секогаш се чуваат безбедно и на дофат благодарение на практичниот, транспарентен пластичен инсерт. Вклучени се завртки и брадавици за монтирање на wallидови. Корисен додаток за бања има десетгодишен производител. Како алтернатива, премиум системот дополнително нуди три други опции за прицврстување - без дупчење. Овие адаптери за појавување се одделно достапни : Варијанта 1 : Адаптер за вакуум-LOC (број на напис : 20643100) Иновацијата во технологијата за монтирање се нарекува Vacuum-loc! Уникатниот систем за вшмукување вакуум овозможува брза, лесна и сигурна приврзаност на додатоците и силно задржување на сите воздушни непроменливи и нерамни површини. Варијанта 2 : Турбо-лок адаптер (број на напис : 20646100) Елементот за монтирање на wallидот Turbo-Loc е специјален систем за лепило со исклучително силно задржување на сите мазни површини. Варијанта 3 : Адаптер за напојување-LOC (Број на статија : 20645100) Системот за адхезија на комората за напојување се карактеризира со исклучително силен удар на сите соодветни површини e. Плочки, природен камен, стакло, бетон, метал, дрво и многу пластика. Системот за монтирање има груби и малку нерамни површини без никакви проблеми. Тоа е твој избор! Нарачајте го адаптерот прилагодена на вашите потреби одделно за една од варијантите без дупчење, или едноставно користете го затворениот материјал за монтирање.

Поврзани производи..