• Свеж
Cabilock Патување Шишиња Патување Контејнери Патка Сапун Пумпа Деца Рака Сапун Диспензерот Животински Сапун Пумпа Шише Симпатична Сапун Диспензерот Симпатична Цртан
zoom_in

Cabilock Патување Шишиња Патување Контејнери Патка Сапун Пумпа Деца Рака Сапун Диспензерот Животински Сапун Пумпа Шише Симпатична Сапун Диспензерот

DEN 169.92

Стока
check Во продавницата

Течен Диспензер За сапун Изработен од висококвалитетен винил материјал и издржлив Детски Контејнер За Шампон Погодно за патување, кампување, шопинг, престој на службено патување и сл. Сапун За полнење Disp прекрасното шише со патка е добар подарок за пријателите и семејството. Диспензерот за Лосиони за животни Користи Прекрасна форма на патка од цртан филм, удобна и пренослива. Патка Сапун Диспензерот дизајнот на пумпата е погоден за вадење течност. Течен Диспензер За сапун Изработен од висококвалитетен винил материјал и издржлив. Детски Контејнер За Шампон Погодно за патување, кампување, шопинг, престој на службено патување и сл. Сапун За полнење Disp прекрасното шише со патка е добар подарок за пријателите и семејството. Диспензерот за Лосиони за животни Користи Прекрасна форма на патка од цртан филм, удобна и пренослива. Патка Сапун Диспензерот дизајнот на пумпата е погоден за вадење течност. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Шишето За Складирање-дизајнот на пумпата е погоден за вадење течност. - Материјал : Винил. - Прекрасна форма на патка од цртан филм, удобна и пренослива. - Соодветниот капацитет е погоден за купување, патување, кампување и други прилики. - Големина : Околу 16,00Х8, 50Х8, 50см/ 6, 29Х3, 34Х3, 34ин. - Изработен од висококвалитетен винил материјал и издржлив.

Поврзани производи..