• Свеж
Зуки Тоалет Четка Сет Корисни Ѕид Монтирани Тоалет Четка Закачалка Тоалет Четка Држач Бања Додаток За Бања Дома Кујна Toliet Бручи
zoom_in

Зуки Тоалет Четка Сет Корисни Ѕид Монтирани Тоалет Четка Закачалка Тоалет Четка Држач Бања Додаток За Бања Дома Кујна Toliet Бручи

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Издржлив Материјал : Нашите висококвалитетни месинг производи штитат од корозија Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе се потрудиме да ви ја обезбедиме најдобрата услуга. Нашата компанија ќе ви ја достави стоката што е можно поскоро, логистичката брзина е побрза од веб-страницата. Описова е комплет тоалетна четка, едноставна, но практична. Со ѕид монтирани дизајн, многу простор заштеда на простор. Со овој комплет држач за четки за тоалет, можете да ја исчистите домашната бања во уредна состојба. Тоа е неопходна бања што не можете да ја пропуштите. Идеален за бања, бања и кујна боја : Златен Материјал : Месинг : 36,5 x 19,5 x 13,3 cm Made изработен од висококвалитетен месинг материјал, водоотпорен и отпорен на ' Рѓа со златна боја, сјаен и Ѕид монтиран дизајн, многу простор за заштеда на тоалетна четка, неопходна бања што Не можете да ја пропуштите За Бања, бања И кујнски Топол Совет : почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното Мерење Итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!1 X Тоалетна Четкаместо тоа, слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе се потрудиме да ви ја обезбедиме најдобрата услуга.

Поврзани производи..