• Свеж
Дубао патување преносно запечатено водоотпорно сапун со сапун со капаци на сапун за сапун сапун производи за бања производи за бања
zoom_in

Дубао патување преносно запечатено водоотпорно сапун со сапун со капаци на сапун за сапун сапун производи за бања производи за бања

DEN 1355.36

Стока
check Во продавницата

Преносна кутија за сапун за патувања Мал и преносен, водоотпорен и -производен. Ние сакаме да го направиме и сапунскиот кутија исто така убава. Дизајнот на насловната страница е отпорен на прашина и -докажан. Може да се стави во торба или куфер без воопшто да заземате простор, и погодно е да се извади за употреба во секое време, а бравата е цврста и не протекува. Преносна кутија за сапун за патувања. Мал и преносен, водоотпорен и -производен. Ние сакаме да го направиме и сапунскиот кутија исто така убава. Дизајнот на насловната страница е отпорен на прашина и -докажан. Може да се стави во торба или куфер без воопшто да заземате простор, и погодно е да се извади за употреба во секое време, а бравата е цврста и не протекува. Преносна кутија за сапун за патувања. Сместо и преносно, водоотпорно и -производно. Ние сакаме да го направиме и сапунскиот кутија. , и погодно е да се извади за употреба во кое било време, а бравата е цврста и не протекува. Запечатување на водоотпорно и испоротнување. Големината е чисто рачно мерење, неизбежно е дека ќе има грешки, ве молиме упатете се до вистинскиот производ. Бидејќи на осветлувањето на пукањето и разликата на секој дисплеј. Beе има различни степени на хроматска аберација. Предмет на вистинскиот производ. Поради разликата на светлината и екранот, бојата на проектот може да биде малку поразлична од сликата.

Поврзани производи..