• Свеж
TREXD Вртливата Крпа Бар Ѕид Монтирање Бања Багажник Држач За Чување Организатор Простор Заштеда На Пешкир Железнички
zoom_in

TREXD Вртливата Крпа Бар Ѕид Монтирање Бања Багажник Држач За Чување Организатор Простор Заштеда На Пешкир Железнички

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Оваа шипка за крпи е изработена од НЕРЃОСУВАЧКИ челик ПП, издржлива и лесна за чистење Одлично решение за организирање крпи на мал простор. Силни раце, можете да чувате дополнителни крпи, крпи итн. без зафаќање простор. Повеќе ротирачки раце ви овозможуваат да ги расплетувате рацете што ви се потребни за да го олесните сушењето. Врската е изработена од пп материјал, кој е отпорен на бучава и отпорен на абење, а ротацијата е поудобна. Оваа шипка за крпи е изработена ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик пп, издржлива и лесна за clean.An одлично решение за организирање крпи во мал простор.Силни раце, можете да чувате дополнителни крпи, крпи итн. без зафаќање простор.Повеќе ротирачки раце ви овозможуваат да ги расплетувате рацете што ви се потребни за да го олесните сушењето.Врската е изработена од пп материјал, кој е отпорен на бучава и отпорен на абење, а ротацијата е поудобна.Решетката за крпи има налепница што не означува, која може директно да се закачи на мазната површина на плочката за употреба без паѓање.Спецификации : Материјал : нерѓосувачки Челик + Пластична Тежина : 100g Size : 5 Краци 16, 5x26cm/6, 49x10, 23nchpackage Вклучува : 1x Пешкир Rack NOTES : Забелешка : само држач за пешкир, другите додатоци на сликата не се вклучени.Може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.

Поврзани производи..