• Свеж
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА Кутија За Ткиво Козметичка Кутија За Складирање На Далечински Управувач Дома Дневна Соба Масичка За Кафе Американско Европско Ретро
zoom_in

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА Кутија За Ткиво Козметичка Кутија За Складирање На Далечински Управувач Дома Дневна Соба Масичка За Кафе Американско

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Екстракцијата е Мазна и Ирелевантна Лента, Широк Дизајн На Устата, Лесен за Хартија Процес на цртање, Завршницата На Површината На Производот е Висока. Текстурата На Површината е Линеарна за Effectетски И Отпорен На Erзија Ефект. Додека Ставате Хартиени Крпи, Повеќе Прегради Складираат Козметика, Табли за Далечински Управувач ИТН. Четирите Агли на Шасијата се Фиксирани за Леснотија на Користење и Стабилност. Екстракцијата е Мазна и Ирелевантна Лента, Широк Дизајн На Устата, Лесен за Хартија. Процес на цртање, Завршницата На Површината На Производот е Висока. Текстурата На Површината е Линеарна за Effectетски И Отпорен На Erзија Ефект. Додека Ставате Хартиени Крпи, Повеќе Прегради Складираат Козметика, Табли за Далечински Управувач ИТН. Четирите Агли на Шасијата се Фиксирани за Леснотија на Користење и Стабилност. Екстракцијата е Мазна и Ирелевантна Лента, Широк Дизајн На Устата, лесен за процес на Цртање Хартија, Завршницата на Површината на Производот е Висока.Текстурата На Површината е Линеарна за Effectетски И Отпорен На Erзија Ефект.Додека Ставате Хартиени Крпи, Повеќе Прегради Складираат Козметика, Табли за Далечински Управувач ИТН.Четирите Агли На Шасијата Се Фиксирани за Леснотија На Користење И Стабилност Материјал : Боја На Смола : Како Што Е Прикажано Целокупната Големина : 27 * 20 * 1 8cm Package ВКЛУЧУВА : 1 Ткиво Кутија (Други Производи Не Се Вклучени)Совет : ве Молиме дозволете мало отстапување поради рачно мерење.

Поврзани производи..