• Свеж
Симпи-Магија 79264 Памучни Крпи За Перење, Големина: 12х12, Повеќе Бои, 50 Пакувања
zoom_in

Симпи-Магија 79264 Памучни Крпи За Перење, Големина: 12х12, Повеќе Бои, 50 Пакувања

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

100% памук Направено со 100% памук. Овие Повеќебојни Крпи за Перење имаат Меко и кадифено чувство. Тие обезбедуваат голема апсорпција, но во исто време осигуруваат брзо сушење. Комплет од 50 Повеќебојни Крпи, можете да ги користите речиси насекаде! Закачете малку во бањата за брзо перење, ставете малку во торбата за теретана кога ќе се потите или оставете малку во гостинската соба за вашите посетители лична употреба-има многу за целото домаќинство во овој Пакет Со 50 Вредности. Вклучени се 5 Бои (10 Парчиња Од Секоја Боја) : Бела/Сина/Розова/Кафеава/Беж. Лесна Нега : Овие крпи за перење се перат во машина и брзо се сушат. Ве молиме Имајте Предвид дека памукот има Влакненца. Крпи за перење за употреба во бања, канцеларија или теретана. Изработен од 100% јамка-тери памук за јачина, висока апсорпција и брзо сушење. Доволно мек за употреба на лицето и доволно силен за општо чистење на домаќинството. Засилени рабови за да се спречи разоткривање. Машина за перење и фен безбедно. Достапни Бои : Бело, Сиво, Црно, Кафеаво, Беж, Сино, Розово, Повеќебојно Пакување. Направено во Фабрика За Платина. Направено со 100% Органски памук. Чистиот Мек Памук овозможува Одлично Чувство За Рака. Засилени Рабови За Да Се Спречи Разоткривање. Изработен од 100% јамка-тери памук за јачина, висока апсорпција и брзо сушење. Доволно мек за употреба на лицето и доволно силен за општо чистење на домаќинството. Машина за перење и фен безбедно.

Поврзани производи..