• Свеж
Голиненс Чист Памук 6 Парче Бања Пешкир Сет Машина За Перење, Мандарина
zoom_in

Голиненс Чист Памук 6 Парче Бања Пешкир Сет Машина За Перење, Мандарина

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

КОМПЛЕТЕН СЕТ : премиум комплетот За Памучни крпи на Луксуз доаѓа со се што ви треба за да ја складирате и вашата господарска и гостинска бања Уживајте во практичноста на овој комплетен комплет кој вклучува две крпи за капење (30 во х 54 инчи), две крпи за раце (16 во х 30 инчи) и две крпи за перење (13 во х 13 инчи). ЛУКСУЗЕН памук : Уживајте Во луксузното чувство на овој премиум комплет крпи за бања. Изработен од квалитетен памук на 500ГСМ за дополнителна мекост и апсорпција во споредба со традиционалните памучни крпи. ПРЕГОЛЕМ КВАЛИТЕТ НА БАЊАТА : Уживајте во чувството и големината на овие луксузни памучни крпи и целосно завиткајте се во удобност. БЕЗВРЕМЕНСКИ ДИЗАЈН : овој комплет за крпи за капење е достапен во различни бои за да одговара на вашиот уникатен д?кор и се одликува со елегантна двојна саќе граница за дополнителен допир на стил. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : безбедни За перење И сушење Во Машина, овие памучни крпи во боја лесно се чистат и ќе ја задржат својата боја и мекост после секое перење. КОМПЛЕТЕН СЕТ : премиум комплетот За Памучни крпи на Луксуз доаѓа со се што ви треба за да ја складирате и вашата господарска и гостинска бања. Уживајте во практичноста на овој комплетен комплет кој вклучува две крпи за капење (30 во х 54 инчи), две крпи за раце (16 во х 30 инчи) и две крпи за перење (13 во х 13 инчи).

Поврзани производи..