• Свеж
Кутија за заклучување, кутија За Заклучување Лекови За Безбедни Лекови, Компактна И Хигиенска Кутија За Заклучување За Храна, Лекови И Безбедност Во Домот, Корпа За
zoom_in

Кутија за заклучување, кутија За Заклучување Лекови За Безбедни Лекови, Компактна И Хигиенска Кутија За Заклучување За Храна, Лекови

DEN 511.84

Стока
check Во продавницата

Безбедна Кутија За Складирање Што Може Да се Заклучи - кутијата за складирање за заклучување со голем капацитет може да складира се што сакате да го држите заклучено или недостапно, БЕЗ БПА ,Безбедност и Хигиена Повеќекратна Употреба - кутијата што може да се заклучи може да се користи како кутија за лекови што може да се заклучи за лекови и апчиња, како канти за складирање фрижидер за храна за храна како чоколадо, бонбони и сода, внимателно решение за складирање за домови, канцеларии, училишта, колеџ кампуси, поставки за нега итн. Премиум Материјал и издржливо добро изработено складирање за заклучување е изработено од еколошки пп тврд пластичен материјал. Со силна создадена од цврста пластика, вашите предмети се чуваат безбедни во заклучената кутија за складирање. Лесен и Удобен За Употреба - кутијата за заклучување е обезбедена со 3-цифрен комбиниран код без носење на копчињата. Ве молиме чувајте ги вашите лозинки, може да ги расклопите само затоа што не можете да ги ресетирате откако ќе ги заборавите лозинките. Голем Капацитет-кутијата што може да се заклучи може совршено да се наредени еден на друг за да заштедите простор и да останете организирани во шкафот или фрижидерот. Складирањето што може да се заклучи што е прилагодливо со вашите потреби, Надворешно : 11,9 x 9,3 x 7,6 инчи (вклучувајќи механизам за заклучување).

Поврзани производи..