• Свеж
Стакло Диспензерот Вертикална Лента Со Блинг Кристална Пумпа, Полнење Диспензерот Со Нерѓосувачки Челик Пумпа За Лосион Сапун, Рака Сапун, Сад Сапун, Шампон Бања, К
zoom_in

Стакло Диспензерот Вертикална Лента Со Блинг Кристална Пумпа, Полнење Диспензерот Со Нерѓосувачки Челик Пумпа За Лосион Сапун, Рака Сапун,

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Со модерен и благороден дизајн, телото на шишето е направено од стакло кое е мазно и густоТелото на шишето со вертикална лента го зголемува триењето, не е лесно да падне кога се држи за тоа. Главата на пумпата за овој диспензерот за сапун е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, издржлив и убав.Со долга и соодветна млазница за ширина,ве тера да пумпате лосион за сапун лесно и брзо,без грижа дали лосионот ќе падне на маса. Со функција за повеќекратна употреба,полнење и рециклирање,диспензерот е погоден за полнење со разновидна дневно користена течност,како што се лосион за тело,сапун за раце,сапун за миење садови,шампон,масло за масажа итн.Капацитет од 420 милилитри, подобро задоволете ги вашите дневни потреби. Бидејќи е направен од стаклен материјал, ве молиме внимателно ракувајте со него.Ако е прашина,можете да го измиете телото на шишето со вода и пумпа за чистење со влажна крпа. Диспензерот за сапун е елегантен декор, широко применлив за хотел,дом,бања,кујна, деловна зграда и така натаму.Совршено како подарок за вашите пријатели, семејство На Фестивал, годишнина или затоплување на нова куќа. Со модерен и благороден дизајн, телото на шишето е направено од стакло кое е мазно и густо.Телото на шишето со вертикална лента го зголемува триењето, не е лесно да падне кога се држи за тоа. Главата на пумпата за овој диспензерот за сапун е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, издржлив и убав.Со долга и соодветна млазница за ширина,ве тера да пумпате лосион за сапун лесно и брзо,без грижа дали лосионот ќе падне на маса.

Поврзани производи..