• Свеж
Зеродеко 1pc Ротирачки Послужавник За Складирање Организатор На Шминка Кутија Организатор На Корпа Организатор На Биро Организатор На Послужавник Организатор На М
zoom_in

Зеродеко 1pc Ротирачки Послужавник За Складирање Организатор На Шминка Кутија Организатор На Корпа Организатор На Биро Организатор

DEN 275.52

Стока
check Во продавницата

Пластика ПОСЛУЖАВНИК ЗА СКЛАДИРАЊЕ КУЈНА Цврст и издржлив, не е лесен за кршење и оштетување, удобен и корисен. КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ КОЗМЕТИКА погоден е за организирање козметика, шише за зачини во кујна, биро и бања. РОТИРАЈТЕ ГО ДРЖАЧОТ за СКЛАДИРАЊЕ може да биде во кујнски ормари, лавици за оставата, чајната кујна или фрижидери; исто така е многу погоден за чување шампон, регенератор и други тоалети, уредно складирани и сместени во кабинетот или плакарот за бања. ДЕСКТОП КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ Цврст и , не е лесен и оштетен, удобен и корисен. КУЈНСКИ СЛУЧАЈ за СКЛАДИРАЊЕ Изберете материјали, стилска личност и невкусна, безбедна и издржлива. ПОСЛУЖАВНИК ЗА СКЛАДИРАЊЕ КУЈНА Цврст и издржлив, не е лесен за кршење и оштетување, удобен и корисен. КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ КОЗМЕТИКА погоден е за организирање козметика, шише за зачини во кујна, биро и бања. РОТИРАЈТЕ ГО ДРЖАЧОТ за СКЛАДИРАЊЕ може да биде во кујнски ормари, лавици за оставата, чајната кујна или фрижидери; исто така е многу погоден за чување шампон, регенератор и други тоалети, уредно складирани и сместени во кабинетот или плакарот за бања. ДЕСКТОП КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ Цврст и , не е лесен и оштетен, удобен и корисен. КУЈНСКИ СЛУЧАЈ за СКЛАДИРАЊЕ Изберете материјали, стилска личност и невкусна, безбедна и издржлива. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На фиоката За складирање - Големина : Околу 30,00Х30, 00Х8, 00см/11, 79Х11, 79Х3, 14инчна повеќенаменска кутија за складирање. - Изберете материјали, стилска личност и невкусен, безбеден и издржлив држач за складирање на ротирање. - Едноставен и практичен дизајн, направете ја вашата работна површина поуредена и чиста кутија за складирање кујна.

Поврзани производи..