• Свеж
Ловетар Ретро Карирани Гроздобер 60 ти 70 ти Туш Завеса Гроздобер Перат Водоотпорна Ткаенина Бања Завеси Во Собата За Бања За Бања Декор Уметност со 12 Куки-72х72 Инчи
zoom_in

Ловетар Ретро Карирани Гроздобер 60 ти 70 ти Туш Завеса Гроздобер Перат Водоотпорна Ткаенина Бања Завеси Во Собата За Бања За Бања Декор

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

ДЕКОРАТИВНИОТ designетски дизајн ви прави повеќе забава Осветлете ја бањата и додадете допир на уметност во вашиот животен стил. Користејќи ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ДИГИТАЛНО печатење HD, моделот е исклучителен, не е лесен за бледнее. МАТЕРИЈАЛОТ користи Полиестерска ткаенина, издржливо, но меко чувство, лесна и мазна текстура, може да се користи долго време. Големина Мерки 72 "W од 72" H одговара на стандардна када и туш. Вклучува 12 куки за лесно закачување и метални прстени против ' рѓа. Водоотпорен ја усвоивме најновата технологија на водоотпорен слој на двете страни на завесата за туширање. Водата испушта мониста исто како бисер од семе и брзо се суши, ја одржува вашата бања уредна и сува. Не е потребен лагер. АПЛИКАЦИИ И НЕГА оваа завеса за бања е многу погодна за домови, апартмани, хотели, кампери, фарми, студентски домови, училишни тушеви, спортски клубови, спортски сали и други прилики за да додадете удобност во вашиот животен век. Машинско перење во ладна вода, без избледување, нежен циклус, не белење, сушење на ниска температура. Сигурен Материјал : нашата завеса за туширање прифаќа мек полиестер со одличен издржлив и водоотпорен ефект, што може да ја одржува вашата бања чиста и свежа долго време.HD Печатење : завесата за туширање во бањата прифаќа напредна технологија ЗА ДИГИТАЛНО печатење HD, што ја прави шемата појасна и природна. Мастилото за животна средина не прави мирис, нема штета на вашето здравје.

Поврзани производи..