• Свеж
Ријидекор Периодичен Систем На Елементи Туш Завеса 60Wx72H Инчен Хемија Образовни Ученици Наука Наставник Деца Учење Класа Бања Декор Ткаенина Полиестер Водоотпорен
zoom_in

Ријидекор Периодичен Систем На Елементи Туш Завеса 60Wx72H Инчен Хемија Образовни Ученици Наука Наставник Деца Учење Класа Бања Декор Ткаенина

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Полиестер ●Материјал И Големина● : Полиестерска ткаенина, долга 72 инчи х 60 инчи широка. €Дизајн} : едукативна хемиска Тема,хемиско знаењеделек, едукативен и цртан филм. Што Е Вклучено Е : една завеса за туширање и пластични куки за туширање со 12 пакувања. €Функција : бања дома декор и еко-пријателски. €Одржување : машина за перење во ладна вода, ниска падне сува. ●Материјал И Големина● : Полиестерска ткаенина, долга 72 инчи х 60 инчи широка. €Дизајн} : едукативна хемиска Тема,хемиско знаењеделек, едукативен и цртан филм. Што Е Вклучено Е : една завеса за туширање и пластични куки за туширање со 12 пакувања. €Функција : бања дома декор и еко-пријателски. €Одржување : машина за перење во ладна вода, ниска падне сува. Оваа висококвалитетна завеса за туширање е дизајнирана во хемиско знаење, изработена од водоотпорна полиестерска ткаенина, материјалот е еколошки. Материјал и Големина : полиестерска водоотпорна ткаенина, 72 инчи висина х 60 инчи широк. Дизајн : Периодичен систем на елементи Што Е Вклучено : Една завеса за туширање И пластични куки За туширање Со 12 Пакувања Функција : Водоотпорна, Еколошка. Одржување : машина за перење во ладна вода, ниско сушење. Детали : Материјал : Полиестерска Шема : Периодична табела Со Големина на елементи : 60wx72h (Инчи) Тежина : 0,64 фунти Што Е Вклучено : еден панел за завеси за туширање, 12-Пакет пластични куки За туширање Известување : ● сите димензии се мерат рачно со отстапување (опсег) на 1-3mm.

Поврзани производи..