• Свеж
Надеж &засилувач; Хенри Лајет Бебе Долг Ракав Копчето Пред Качулка Џемпер
zoom_in

Надеж &засилувач; Хенри Лајет Бебе Долг Ракав Копчето Пред Качулка Џемпер

DEN 399.20

Стока
check Во продавницата

100% Органски Памук, ексклузивно од облоги Затворање на копчето. Машинско Перење. Чувајте го вашето малечко цврсто меко и слика подготвена во овој апсолутно симпатичен џемпер со качулка направен од прекрасен органски памук. Совршен и за момчиња и за девојчиња, затворањето на копчето со двојни гради и возвишениот бод од семе создаваат софистициран изглед. Тоа слоеви лесно и прави прекрасен подарок за бебе девојка или момче!. 100% Органски Памук, ексклузивно од облоги. Затворање на копчето со двојни гради. Не е наменет за облека за спиење. Машина за перење. Хоуп и Хенри Е Американска компанија родена од верувањето дека убавата, висококвалитетна облека може да биде достапна за сите без да ја жртвува благосостојбата на нашиот народ и нашата планета.

Поврзани производи..