• Свеж
Панталони За Обука На Бебешки Памук За Бебиња Силна Абсорбента Долна Облека За Обука За Тенџере За Бебе Девојче И Момче 2Т-7Т
zoom_in

Панталони За Обука На Бебешки Памук За Бебиња Силна Абсорбента Долна Облека За Обука За Тенџере За Бебе Девојче И Момче 2Т-7Т

DEN 383.84

Стока
check Во продавницата

100% памук Памучна постава. Машинско Перење. Quality & Иновации Во САД Сите ткаенини на нашата обука долна облека момче е состојка-Органски, Глобално Рециклирање и Без Хлор. Надворешниот слој е 100% памук. Внатрешните слоеви се памук+муслин+ТПУ, зголемувајќи ја максималната мекост и апсорпцијата на урината. Тој е мек за носење и љубезен кон чувствителната кожа, помагајќи да се спречи осип на пелена. Машинско перење, Фен-Безбеден, Перат, Издржлив и еднократно за повеќекратна употреба. ●Отпорна на истекување 6-слојна структура панталоните за обука на мали деца се 6-слојна структура, така што тие можат да содржат малку несреќи и добро да држат течност, давајќи им на родителите доверба дека нема да се занимаваат со локва. Но, тие не впиваат толку течност како пелена, туку се дизајнирани да им го дадат на малите деца (и родителите) тоа клучно рано предупредување и да ја достигнат целта за обука на тенџере. ●Абсорбента Панталони за Обука на Нокшир} има 6 слоја во меѓуножјето, така што овие долна облека за обука имаат силна апсорпција на урина што ќе помогне да се избегне истекување. Гаќите за обука На Момчиња За Бебиња муму Се совршен чекор подалеку од пелени кон долна облека за големо момче! Се препорачува да се мие во вода пред носење за да се зголеми нејзината ефикасност. ●Цврсто Вклопување : Удобен појас за истегнување и дупка за нозе за поголемо вклопување и лесно влечење нагоре и надолу. Дизајнот што може да се пере и еднократно ви заштедува тони пари од пелени за еднократна употреба. Ако вашето дете е целосен љубител на возила, овој сет ќе стане најдобриот избор за вас!. ● Големина за Панталони за Обука на Тенџерето € 2 T (половината 13.

Поврзани производи..