• Свеж
Дете за девојчиња Гербер девојчиња, лабаво вклопување на пламен отпорни на руно нозе пижами 2-пакувања
zoom_in

Дете за девојчиња Гербер девојчиња, лабаво вклопување на пламен отпорни на руно нозе пижами 2-пакувања

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

100% полиестер на Mircofleece; Манжетни и врзување : 100% полиестерско ребро Повлечете го затворањето. Вклучува два пара пижами од руно. Големини на бебиња (0-3м - 24м) имаат мека, безбедносна прилепување на врвот на патентот за да го задржите вашето мало удобно цела ноќ. Големините на мали деца не. Карактеристики на мека и безобразна ткаенина отпорна на пламен за да го задржите вашето малечко и топло. Дајте им на нашите пижами пижами и пижами на мали деца како внимателен подарок за туш за бебиња што треба да бидат сакани. Еден пар розова со амортизирана леопард печатење, еден пар светло розова со розови ракави и леопард уметност. Нашата облека за бебиња е дизајнирана да го задржи вашето малечко чувство во најдобро и да им донесе на родителите мир на умот. Со лесни за промена на карактеристиките, безбедносни карактеристики и супер меки ткаенини, ние нудиме облека за девојчиња и облека за момчиња, кои сигурно ќе одговараат на потребите на секое семејство. Ако барате облека за спиење за бебиња, ние нудиме широк спектар на пижами за бебиња, бебиња, бебиња, бебиња за спиење и пижами за бебиња. Ние исто така нудиме чорапи за бебиња и чевли за бебиња. Нашите чевли за девојчиња сигурно ќе додадат посебна талент на нејзините омилени облеки за бебиња. Ние, исто така, нудиме многу додатоци за бебиња што ќе ви требаат на вашето малечко, такво бебешко капаче, капачиња за бебиња, капи за бебиња, белезници за бебиња, без гребени белезници, ленти за бебиња и глави за девојчиња. Нашите тела за бебиња или брендот за бебиња - бренд за брендови прават одлични подароци за туширање за бебиња, но ние исто така нудиме комплети за подароци за бебиња. Ако сакате да го облечете вашето бебе со одвоени, не заборавајте да ги проверите нашите бебешки панталони, шорцевите за бебиња, кошулите за бебиња, врвовите за бебиња и дното на бебето.

Поврзани производи..