• Свеж
Essentials Baby Girls Bloomer Shorts, Multipacks
zoom_in

Essentials Baby Girls Bloomer Shorts, Multipacks

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

100% памук Повлечете го затворањето. Стилот на бебиња е лесен со овие слатки и удобни шорцеви. Секојдневно е направено подобро : Ние ги слушаме повратните информации од клиентите и ги прилагодуваме сите детали за да се обезбеди квалитет, вклопување и удобност. Бренд-стил на бебе е лесен со овие слатки и удобни шорцеви Essentials има она што ви треба за да ги облечете вашите малечки во прифатлива, висококвалитетна и долготрајна секојдневна облека. Нашата линија на деца што мора да мора да бидат пријатни ручи и ох-толку топли јакни со пуфер за да ги задржиме во комплет кога ќе се спуштат температурите, како и училишните униформни панталони и поло маици. Конзистентната големина ги вади претпоставките од шопинг, и секое парче е ставено на тест за да ги одржува стандардите одобрени од родители по квалитет и удобност.

Поврзани производи..