• Свеж
Дете Деца Деца Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Цврст Џемпер Од Руно Со Долги Ракави Кардиган Палто Големина 16 Девојчиња Зимски Капут
zoom_in

Дете Деца Деца Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Цврст Џемпер Од Руно Со Долги Ракави Кардиган Палто Големина 16 Девојчиња Зимски Капут

DEN 272.32

Стока
check Во продавницата

100% Полиестер Затворање на чипка. Машинско Перење. Дизајн Симпатична Цртан Филм, Цвеќиња Печатени, Жив И Полн Со Детски Забава. На Децата Ќе Им Се Допадне Како Подарок. Целосно соодветна И Топла, Симпатична Зимска Облека за Бебе. Надворешната Ткаенина Е Рамна И Мазна, Лесна Во Текстура И Цврста Во Отпорност На Абење, Не Се Намалува, Лесна За Перење. СОВРШЕН ПОДАРОК : Божиќ, Нова година, Роденден, Забава, Фотографија Итн., Исто Така Идеален За Секојдневно Носење, Најдобар Подарок за Вашето Девојче Момче. Пакетот Вклучува : 1пц Палто. Дете Деца Деца Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Цврст Џемпер Од Руно Со Долги Ракави Кардиган Големина На Палто 16 Девојки Сезона На Зимски Палто : type, зимски ракави тип : Долг Ракав.

Поврзани производи..