• Свеж
ОГРАДИ ЗИЛЕДВ, Игралишта За Миленичиња Шетаат Низ Безбедносната Порта За Бебиња За Оградата На Оградата На Вратата На Прозорецот-Балустри/2 Парчиња/3 Парчиња
zoom_in

ОГРАДИ ЗИЛЕДВ, Игралишта За Миленичиња Шетаат Низ Безбедносната Порта За Бебиња За Оградата На Оградата На Вратата На Прозорецот-Балустри/2

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Висок Голем : Стои 76 См Висок Измерете Го Саканото Отворање Пред Купувањето за Да Обезбедите Соодветно Вклопување. Прилагодлива Должина Четири Големина Одговара На Отворање : 80-94см, 94-158см,158-222см, 222-286см. Монтиран Хоризонтално или Вертикално, Погоден за бунгалови, Вили, Тераси Итн.Кои Бараат Детска Изолација. Монтирања внатре (Препорачано), Лесни за Расклопување, Без Оштетување на Ѕидот;Тестиран да Издржи 150 килограми. Без Инсталација На Сила На Реакција На Удирање, Користете Ја Силата На Реакција со Ѕидот за Да ја Направите Лентата На Вратата Безбедно Заглавена на Инсталацијата. Име на производ : Внатрешни Безбедносни Порти Главен Материјал : Стомачни И Челични Сцени : Висина На Дизајнерската Лента Монтирана На Ѕид : 76сопствена Ширина На Портата : 80-286см Содржина на испорака : 1 Внатрешни Безбедносни Порти Забелешка : Поради Проблеми со Светлината, Производите и Сликите Може да Имаат Мала Боја, Ве Молиме Преовладувајте Во Натура поради Рачно Мерење, Може Да Има Грешка од 1-2см за Да Преовладува Во Натура.

Поврзани производи..