• Свеж
Вдирара Девојка Ананас Печатење Џеб Долг Ракав Качулка Пуловери Заврши Полите Дуксер
zoom_in

Вдирара Девојка Ананас Печатење Џеб Долг Ракав Качулка Пуловери Заврши Полите Дуксер

DEN 351.84

Стока
check Во продавницата

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Карактеристики : Ананас Печатење, Долг Ракав, Качулка Вратот, Капка Рамо. Ткаенината има одредено истегнување и е мека и удобна. Погоден за различна пригода, роденден, облека за забави, банкет, игротека. Машинско перење или професионално хемиско чистење. Ве молиме погледнете го мерењето на големината во последната ставка слика пред да нарачате.

Поврзани производи..