• Свеж
ЛЕТОИД 40мм Часовник бенд &засилувач; Случај Во Собата Компатибилен Со Apple Часовник, Posh Повеќеслојни Заврши Bling Кожен Ремен за iwatch, Нараквици Накит Нараквица За Жени
zoom_in

ЛЕТОИД 40мм Часовник бенд &засилувач; Случај Во Собата Компатибилен Со Apple Часовник, Posh Повеќеслојни Заврши Bling Кожен Ремен за

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Затворање на бравата ЛЕТОИД блинг накит ивоч бендови компатибилен со Епл гледајте Серија 6 5 4 40ММ, ве Молиме проверете го задниот дел од часовникот и проверете дали сте избрале соодветна големина. (ивач не се вклучени). Лесно менувајте ја големината без алатки. Ременот за нараквица има 4 отстранливи преклопни спојки, погодни за жени со должина на зглобот од 6,3-8,3 инчи, лесно можете да ги отстраните вишокот врски на ременот за совршено да одговараат на вашиот зглоб, многу едноставен и удобен. Премиум Материјали : Луксузна кожна лента што нема да пилули или излупи. Направивме надградби за зајакнување за секој спој од кожа до метал, така што не мора да се грижите дали ременот ќе се распадне или ќе се распадне откако ќе го носите некое време. Уживајте во мирот на умот на поатрактивен начин од стандардните ремени за часовници. 2 Во1 Заштитно Куќиште : летоидно куќиште за часовник СО јаболка 40мм е изработено од врвен тврд компјутерски материјал со вграден 9Ч заштитник на екранот од калено стакло. Овие 9-ЧАСОВНИ заштитници на екранот од калено стакло ви даваат оригинално искуство на допир и дизајнот 2-во-1 го штити вашиот часовник од гребнатини, испукани и испакнатини за 360 степени. ЗОШТО Да Не Изберете : ЛЕТОИДНА повеќеслојна кожна нараквица е одличен избор за подароци како роденден, забава, ден на мајката, денот на вљубените, свадба, состанок и денот на благодарноста, што ви овозможува да уживате во секојдневниот живот додека добивате повеќе комплименти. Ние нудиме 6-месечна гаранција за замена, не се потребни враќања. Содржина на пакетот : 1 x apple watch band, 3 x apple watch case. Затворање на бравата. ЛЕТОИД блинг накит ивоч бендови компатибилен со Епл гледајте Серија 6 5 4 40ММ, ве Молиме проверете го задниот дел од часовникот и проверете дали сте избрале соодветна големина. (ивач не се вклучени). Лесно менувајте ја големината без алатки. Ременот за нараквица има 4 отстранливи преклопни спојки, погодни за жени со должина на зглобот од 6,3-8,3 инчи, лесно можете да ги отстраните вишокот врски на ременот за совршено да одговараат на вашиот зглоб, многу едноставен и удобен.

Поврзани производи..