• Свеж
Deeplus за Apple Watch Band 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, Врежан Рачно Изработен Ретро Ремен За Замена На Цвеќиња Од Вистинска Кожа За Мажи Жени Кафеава Нараквица за Iwatch Серија 7 6 5 SE 4 3 2 1
zoom_in

Deeplus за Apple Watch Band 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, Врежан Рачно Изработен Ретро Ремен За Замена На Цвеќиња Од Вистинска Кожа За Мажи

DEN 399.84

Стока
check Во продавницата

●Совршена Големина На Вклопување ● ременот за часовници специјално дизајниран за apple watch 41mm/ 40mm/ 38mm серија 8/7/SE/6/5/4/3/2/1, СЕ, удобен, издржлив и елеганција, Погоден за 5,5"-8,27"(140мм-210мм) зглоб постојат повеќе прецизни дупки за сечење за да можете лесно да се прилагодите за да одговараат на вашата големина. ●Врежана Кожа●Класичен ретро врежан шаблон за печат што лебди на вистинската Кожа, го покажува начинот на живот на дамите и господата. €Премиум Материјал_ Премиум мек врв вистинска кожа со модерна изработка, внатрешната обвивка е исто така изработена од кожа од теле, доаѓа со сребрена спојка од нерѓосувачки челик изработена од врвна изработка за да одговара на лицето на часовникот, класичен и елегантеннов стилски дизајн, пријатно за кожата, удобно чувство на допир на вашиот зглоб. ①Лесна Инсталација Опсегот Доаѓа со адаптери од нерѓосувачки челик на двата краја, кои прецизно се заклучуваат на часовникот и безбедноста, лесно се прицврстува и отстранува. Тоа Што Го Добивате е компатибилно со i Watch band ( Погодно за 41mm/ 40mm/ 38mm, Без Вклучен Часовник). ●Совршена Големина На Вклопување ● ременот за часовници специјално дизајниран за apple watch 41mm/ 40mm/ 38mm серија 8/7/SE/6/5/4/3/2/1, СЕ, удобен, издржлив и елеганција, Погоден за 5,5"-8,27"(140мм-210мм) зглоб. постојат повеќе прецизни дупки за сечење за да можете лесно да се прилагодите за да одговараат на вашата големина.

Поврзани производи..