• Свеж
Фантек Гледајте Бенд За Samsung Galaxy Watch 5 40mm 44mm / Galaxy Watch 5 Pro 45mm / Galaxy Watch 4 40mm 44mm / Galaxy Watch 4 Класичен 42mm 46mm, Без Јаз Брзо Ослободување Замена Ремен
zoom_in

Фантек Гледајте Бенд За Samsung Galaxy Watch 5 40mm 44mm / Galaxy Watch 5 Pro 45mm / Galaxy Watch 4 40mm 44mm / Galaxy Watch 4 Класичен

DEN 111.84

Стока
check Во продавницата

Компатибилен За Samsung Galaxy Watch 5 40mm / Samsung Galaxy Watch 5 44mm / Samsung Galaxy Watch 5 44mm / Samsung Galaxy Watch 4 40mm / Samsung Galaxy Watch 4 44mm / Samsung Galaxy Watch 4 44mm / Samsung Galaxy Watch 4 Класичен 46mm7"-7,9" (145мм-200мм) зглоб. 20мм Силиконски Спортски Бенд. Изработени од висококвалитетна силиконска гума, погодна за кожата. Удобно И Издржливо. Со пролетни шипки за брзо ослободување, лесни за инсталирање и полетување. Нема потреба од алатки. Паметен Часовник И Други додатоци Не Се Вклучени. Компатибилен За Samsung Galaxy Watch 5 40mm / Samsung Galaxy Watch 5 44mm / Samsung Galaxy Watch 5 44mm / Samsung Galaxy Watch 4 40mm / Samsung Galaxy Watch 4 44mm / Samsung Galaxy Watch 4 44mm / Samsung Galaxy Watch 4 Класичен 46mm.7"-7,9" (145мм-200мм) зглоб. 20мм Силиконски Спортски Бенд. Изработени од висококвалитетна силиконска гума, погодна за кожата. Удобно И Издржливо. Со пролетни шипки за брзо ослободување, лесни за инсталирање и полетување. Нема потреба од алатки. Паметен Часовник И Други додатоци Не Се Вклучени. * Фантек е Регистрирана Трговска Марка која е овластена ОД КАНЦЕЛАРИЈАТА за ПАТЕНТИ и ТРГОВСКИ МАРКИ на СОЕДИНЕТИТЕ ДРЖАВИ* услуга По продажбата : ние нудиме 30 Дена Враќање Без никаква причина, 90 Дена Замена ако производот има проблеми со квалитетот* повеќе Додатоци се достапни, ве молиме пребарувајте фантек часовник бенд.

Поврзани производи..