• Свеж
Среќа Трева Метал Мобилен Телефон Држач За Прстен За Рака, Цинк Легура Телефон Назад Прстен За Зафат За Прст Или Случај
zoom_in

Среќа Трева Метал Мобилен Телефон Држач За Прстен За Рака, Цинк Легура Телефон Назад Прстен За Зафат За Прст Или Случај

DEN 79.68

Стока
check Во продавницата

Држачот за прстен на металниот мобилен телефон не е лесно да исчезне по третманот со оксидација на површината и може ефикасно да спречи гребнатини Силното лепило лесно се прилепува на задниот дел од мазен телефон или футрола и не остава трага по отстранувањето. Бесконечна ротација од 360 степени и преклопување од 180 степени. Заоблените метални рабови нема да ги изгребат прстите и кожата. Едноставен и уникатен модел, силен и издржлив. Држач за прстен за мобилен телефон € 1.

Поврзани производи..