• Свеж
Симпатична Велшки Корги Кутре Телефон Зафат Мобилен Телефон Стојат одговара iPhone Samsung Галакси И Многу Повеќе
zoom_in

Симпатична Велшки Корги Кутре Телефон Зафат Мобилен Телефон Стојат одговара iPhone Samsung Галакси И Многу Повеќе

DEN 846.40

Стока
check Во продавницата

Универзален Држач За Мобилен Телефон Цврсто се придржува до секој случај на мобилен телефон или мобилен телефон. Прилагодлив агол за да одговара на вашата најудобна положба. Дизајниран и изработен Во Орландо, ФЛ. Дизајниран Во Произведено Во САД. Круг Универзален Држач За Мобилни Телефони. Лесно прилагодете се за да одговара на вашата најудобна положба. Произведено во САД. Уметност Со Дизајн На Сонце. телефонските рачки го стабилизираат вашиот телефон за време на непријатни зафати и гарантираат сигурно држење на кој било уред без страв од страшниот пад или испукан екран. Зафат и држач за телефон со склопувачка магнетна брава, 4-насочен хоризонтален и вертикален држач и патентирана Технологија Snug Hug.

Поврзани производи..