• Свеж
Докур за полнач за полначи за Fitbit Sense 2/смисла/Versa 4/Versa 3, Stand Magnetic Watch Charger Stand со кабел за полнење, додатоци за замена на полначот за Fitbit Sense 2/Sense/Versa 4/Versa 3, White
zoom_in

Докур за полнач за полначи за Fitbit Sense 2/смисла/Versa 4/Versa 3, Stand Magnetic Watch Charger Stand со кабел за полнење, додатоци

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

1 x Fitbit Sense, Sense 2, Versa 4, Versa 3 Charger 1 x 3,3ft кабел за полнење USB-C. 1 x корисник Маунал. [Компатибилност] Приклучокот за полнач специјално дизајниран за Fitbit Sense 2/Sense/Versa 4/Versa 3. Забелешка : не одговара за Fitbit Versa 1, Versa 2, Versa Lite. Одлични додатоци за вашиот паметен часовник. [Супер силен магнетски] Вграден модул за магнет за полначот Sense 2, го прави вашиот часовник лесно автоматски да се усогласи, чувајте безбедно на место за оптимално полнење, лесно да се наплаќа. [Стабилно за полнење] База со анти-лизгачки душек и дизајн на тежина од 85g Направете полнач за Fitbit Versa 4 има добра тежина на штандот за да продолжи да се полни, нема да се движи за време на дневната употреба. Компактниот и преносен дизајн ви овозможува погодно да се носите за дневна или употреба на патувања. [Безбедно полнење] Приклучокот за полнач за вграден интелигентен чип Fitbit Sense, безбеден од прекумерна струја, над-напон, краток спој и прекумерна температура. Користење на високо квалитетна технологија и ABS материјал за да ви понуди безбедна заштита и искуство за полнење. [Што добивате] Пакет, вклучувајќи : 1*Внимателно, полнач за полнач, 1*3.3 FT USB-C кабел за полнење, 1*Упатство за корисникот. Ако имате некој проблем, слободно контактирајте не преку вашата нарачка. Getе добиете многу кавга и професионална услуга од нашиот тим за поддршка на клиенти во Newуди. [Компатибилност] Приклучокот за полнач специјално дизајниран за Fitbit Sense 2/Sense/Versa 4/Versa 3. Забелешка : не одговара за Fitbit Versa 1, Versa 2, Versa Lite. Одлични додатоци за вашиот паметен часовник. [Супер силен магнетски] Вграден модул за магнет за полначот Sense 2, го прави вашиот часовник лесно автоматски да се усогласи, чувајте безбедно на место за оптимално полнење, лесно да се наплаќа.

1. Compatibility:
the charger dock only work for Fitbit Sense 2/ Fitbit Sense/Fitbit Versa 3/Fitbit Versa 4 2. Tip

Поврзани производи..