• Свеж
Слиц Премиум Заштитник За Екран Од Калено Стакло Дизајниран За Iphone 14 Pro, Отпорен На Кршење, Лесна Алатка За Инсталирање, Против Гребење и Отпечаток Од Прст, Пријател?
zoom_in

Слиц Премиум Заштитник За Екран Од Калено Стакло Дизајниран За Iphone 14 Pro, Отпорен На Кршење, Лесна Алатка За Инсталирање, Против

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Направено СО Цврстина ОД 9 ЧАСОТ Калено Стакло - отпорно На гребење и апсорпција на удари за да го заштитите екранот на телефонот од нерамнини, гребнатини, удари, па дури и случајни капки Тенок и лесен, но сепак поцврст и поцврст за да понуди голема заштита додека одржува мазен екран на допир и јасен, HD приказ. Доаѓа со лесна алатка за усогласување за брза инсталација, истовремено обезбедувајќи целосна покриеност-без празнини, прашина или меурчиња за беспрекорна апликација. Специјално дизајниран за Iphone 14 Pro, обезбедувајќи совршено вклопување и е погоден за употреба со повеќето случаи на i Phone 14 Pro. Хидрофобната и Олеофобната обвивка на екранот спречува какви било отпечатоци од прсти и дамки, заштитувајќи од остатоци оставени од мрсни прсти, пот и многу повеќе - го одржува екранот на телефонот чист и јасен. 2 Заштитници На Екранот.

Поврзани производи..