• Свеж
Tek Styz Prepium Stylus компатибилен со вашиот Sprint N9100 со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!
zoom_in

Tek Styz Prepium Stylus компатибилен со вашиот Sprint N9100 со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Професионално дизајниран компатибилен со вашиот спринт N9100 ја зголемува издржливоста и точноста на врвовите! Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување компатибилно со таблетот или телефонот на екранот на допир. Совршено за цртање апликации и брзо навигација преку вашиот екран на допир со леснотија. Вклучува количина 3 иглави пенкала со 4 "должина во избраната боја. Компатибилен со сите уреди на екранот на допир. *Купете сега - најновата верзија сега е достапна! *. Како да пишувате искуство компатибилно со таблетот или телефонот на екранот на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ вашиот екран на допир со леснотија. Вклучува количина 3 стилус пенкала во должина од 4 "во избраната боја. Компатибилен со сите уреди на екранот на допир. *Купете сега - најновата верзија сега е достапна!*. ☝ Premium Stylus компатибилен со вашиот Sprint N9100 Прилагодено капацитивно пенкало 3 пакет!. (Црвен) Врвот против гребење - Врвот на игла е изработен од мека и гума отпорна на гребење. Отпорен на отпечатоци и анти-стап на екранот, одличен за пишување на пишување и сл. Ние ги ажуриравме врвот и иглата, врвот нема да се исклучи и иглата нема да го гребе екранот повеќе. Specifications : ● Нема повеќе големи прсти затоа што овој стилус има подобра точка на допир од врвот на компатибилен со прстот, давајќи подобра точност, малку допир се фокусира како клучеви на конзолата. Непобедлива цена наместо молив со висока цена или молив на Samsung. Можете да го споделите овој игла со компатибилен со вашите пријатели или семејство. ● Лесно носење и многу лесни и компактни. Дизајнот на клип е одличен за клипинг во компатибилно со вашиот џеб, i Pad, дневник, итн.

Поврзани производи..