• Свеж
Паметен гаџет за Google Pixel 2 - Magnetosafe Ring, Додадете лепило за лепило за функционалност на магнет за Google Pixel 2 - Метални сребрени
zoom_in

Паметен гаџет за Google Pixel 2 - Magnetosafe Ring, Додадете лепило за лепило за функционалност на магнет за Google Pixel 2 - Метални

DEN 127.20

Стока
check Во продавницата

? [Компатибилен] веднаш го трансформира вашиот Pixel 2 кој е способен за безжично полнење на Qi во компатибилен уред со сите магнетни полначи ? [Издржлив] фалсификуван од најквалитетен челичен материјал што е издржлив, но тенок хартија! Прстенот Магнетосафе е изграден за да трае!. ? [Лесно за употреба] Вклучува корисно лепило од 3 метри што е силно и лесно за употреба! Само излупете ја поддршката како и секоја налепница, поставете ја подрачјето за полнење безжично и придржувајте се на вашиот прстен Magnetosafe на задниот дел од вашиот пиксел 2 или тенок случај. ? [Работи со Магнет] Сега можете да ги искористите сите магнетно активирани полнач за автомобили, полначи за десктоп и кој било друг полнач со вашиот Pixel 2!. ? [Ставете го] Дали вие или некој во вашето семејство имате безбеден полнач за безжичен магнет, но бидејќи вашиот Pixel 2 не се придржува магнетски, не можете да го користите тој полнач? Ставете прстен Magnetosafe на него!. ? [Компатибилен] веднаш го трансформира вашиот Pixel 2 кој е способен за безжично полнење на Qi во компатибилен уред со сите магнетни полначи. ? [Издржлив] фалсификуван од најквалитетен челичен материјал што е издржлив, но тенок хартија! Прстенот Магнетосафе е изграден за да трае!. ? [Лесно за употреба] Вклучува корисно лепило од 3 метри што е силно и лесно за употреба! Само излупете ја поддршката како и секоја налепница, поставете ја подрачјето за полнење безжично и придржувајте се на вашиот прстен Magnetosafe на задниот дел од вашиот пиксел 2 или тенок случај. ? [Работи со Магнет] Сега можете да ги искористите сите магнетно активирани полнач за автомобили, полначи за десктоп и кој било друг полнач со вашиот Pixel 2!.

Поврзани производи..