• Свеж
Marvel Doctor Strange Multiverse of Madness Charture Runes Popsockets Swappable PopGrip
zoom_in

Marvel Doctor Strange Multiverse of Madness Charture Runes Popsockets Swappable PopGrip

DEN 200.00

Стока
check Во продавницата

Официјална стока на Марвел Marvel Doctor Strange Phone Grip за i Phone, Samsung Galaxy, таблет и многу повеќе; Носител на телефон на Марвел; Доктор Чудно во мултиверзумот на Носителот на телефонот за лудило; Доктор Чуден телефонски зафат; Додаток за телефонски телефон. Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безжично полнење. (Не е компатибилен со безжичниот полнач на Apple Magsafe или паричникот Magsafe. Прошибилен штанд за гледање видеа, да фотографирате групни фотографии, Face Time и Skype Handsfree. Напредно лепило ви овозможува да ги отстраните и репозиционирате на повеќето уреди и случаи. Забелешка : нема да се држи до некои силиконски, водоотпорни или високо текстурирани случаи. Работи најдобро со мазни, тврди пластични случаи. Ќе се придржува до i Phone 11, но не и на i Phone 11 Pro, ниту i Phone 11 Promax без соодветен случај. Официјална стока на Марвел. Marvel Doctor Strange Phone Grip за i Phone, Samsung Galaxy, таблет и многу повеќе; Носител на телефон на Марвел; Доктор Чудно во мултиверзумот на Носителот на телефонот за лудило; Доктор Чуден телефонски зафат; Додаток за телефонски телефон. Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безжично полнење. (Не е компатибилен со безжичниот полнач на Apple Magsafe или паричникот Magsafe.

Поврзани производи..