• Свеж
Екинс Тврд Случај за Apple Watch 44mm 45mm 40mm Заштитник На Екранот Од Калено Стакло Ултра Тенок Издржлив Заштитен Капак за iWatch se 6 5 Starlight
zoom_in

Екинс Тврд Случај за Apple Watch 44mm 45mm 40mm Заштитник На Екранот Од Калено Стакло Ултра Тенок Издржлив Заштитен Капак за iWatch se

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

КОМПАТИБИЛНИ УРЕДИ-Известување : ве Молиме изберете ја точната големина колку што ви треба Само компатибилен За Apple Watch Ultra 49mm. содржината на Пакетот вклучува : 1 X Гледајте Браници [БЕЗ ЗАШТИТНИК на ЕКРАНОТ]. СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН-компатибилен За Куќиштето На Apple Watch ultra 49mm се изработени од врвен материјал, прецизен целокупен заштитен удар за екранот на часовникот, како и рабовите и страната на часовникот. Издржлива градба со подигнат раб од 1 мм за да го заштитите часовникот одолејте на гребнатини. ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОЦИ-врвниот процес на сечење ги прави сите дупки компатибилни За Куќиштето На Apple Watch ultra 49mm усогласени со соодветните копчиња, што овозможува пристап до сите контроли, копчиња и сензори. Можете да наплаќате За Iwatch Ultra 49mm без отстранување на случајот. ЛЕСНА инсталација-куќиштето е лесно за инсталирање и нема штета на вашиот часовник. Овој случај ултра тенок и лесен непречено се вклопува на вашиот часовник, без додаден гломазен. КОМПАТИБИЛНИ УРЕДИ-Известување : ве Молиме изберете ја точната големина колку што ви треба. Само компатибилен За Apple Watch Ultra 49mm. содржината на Пакетот вклучува : 1 X Гледајте Браници [БЕЗ ЗАШТИТНИК на ЕКРАНОТ]. СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН-компатибилен За Куќиштето На Apple Watch ultra 49mm се изработени од врвен материјал, прецизен целокупен заштитен удар за екранот на часовникот, како и рабовите и страната на часовникот.

Поврзани производи..