• Свеж
Бевсаво 2-Пакет ???? ???????? ЗА ПОЛНАЧ ЗА Apple Watch USB C Најлон Кабел За Плетенка 6,6 СТАПКИ/2М, За Кабел За Магнетно Брзо Полнење iWatch, За Полнач За Apple Watch Ultra/8/7/6/5/4/3/2/1/СЕ
zoom_in

Бевсаво 2-Пакет ???? ???????? ЗА ПОЛНАЧ ЗА Apple Watch USB C Најлон Кабел За Плетенка 6,6 СТАПКИ/2М, За Кабел За Магнетно Брзо Полнење

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

`+Силно Магнетно Полнење И Дизајн Со Плетенки●силната магнетна адсорпција на кабелот за полнач На apple watch може да го спречи вашиот часовник да отстапува од центарот на полначот, не е потребно прецизно усогласувањеЕдноставно држете го конекторот во близина на задниот дел на часовникот, каде што магнетите предизвикуваат тој да се прицврсти на своето место автоматски стабилен и нема да падне.Најлон плетенка кабел помине свиткување тестирање и приклучување тестирање во голема мера ја подобрува својата издржливост. Qw 2023 Надградба Компатибилен Сите Apple Часовник Серија ● Bevsavo овој iwatch полнач магнетски брз Полнач НА USB-C најлон плетенка кабел компатибилен Со Apple Watch Ultra/8/7/6/5/4/3/2/1/СЕ, вклучувајќи Ја Верзијата 38мм,40мм,41мм,42 мм,44мм,45мм,49мм. Е) безбедно Полнење Не Е Топло И Висококвалитетен Материјал Нашиот дизајниран за кабел за полнач На apple watch е изработен од висококвалитетни материјали,подобро го реши прашањето за "топло/не полнење/бавно".АБС школка со добри перформанси за дисипација на топлина, може да обезбеди одлични перформанси на полнење и стабилно поврзување. Qw надграден Чип И Магнетно Брзо Полнење Quatch Нашиот кабел за полнач i Watch вграден најнов надграден чип за поддршка на брза и безбедна брзина на полнење,целосното полнење трае околу 1,5 2 2,5 часа. (Забелешка : за подобро искуство со полнење, ве советуваме да полнете без куќиште за часовник, ви препорачуваме да користите 20 W USB C адаптер или apple watch оригинален Адаптер. €®Пренослив Полнач За Часовници ● Лесен и пренослив,лесно можете да го ставите во вашиот џеб или торба,совршен за патување или канцелариска работа, осигурувајќи дека вашиот часовник може сигурно да се наплати без разлика каде се наоѓате.Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме најсеопфатна и професионална услуга пред продажба и по продажбата и ние сме посветени да ви донесеме пријатно искуство за купување. `+Силно Магнетно Полнење И Дизајн Со Плетенки●силната магнетна адсорпција на кабелот за полнач На apple watch може да го спречи вашиот часовник да отстапува од центарот на полначот, не е потребно прецизно усогласување.Едноставно држете го конекторот во близина на задниот дел на часовникот, каде што магнетите предизвикуваат тој да се прицврсти на своето место автоматски стабилен и нема да падне.Најлон плетенка кабел помине свиткување тестирање и приклучување тестирање во голема мера ја подобрува својата издржливост. Qw 2023 Надградба Компатибилен Сите Apple Часовник Серија ● Bevsavo овој iwatch полнач магнетски брз Полнач НА USB-C најлон плетенка кабел компатибилен Со Apple Watch Ultra/8/7/6/5/4/3/2/1/СЕ, вклучувајќи Ја Верзијата 38мм,40мм,41мм,42 мм,44мм,45мм,49мм. Е) безбедно Полнење Не Е Топло И Висококвалитетен Материјал Нашиот дизајниран за кабел за полнач На apple watch е изработен од висококвалитетни материјали,подобро го реши прашањето за "топло/не полнење/бавно".

Поврзани производи..