• Свеж
Паметен Часовник За Нараквици, Ултра тенок Дизајн Екран На Допир, Блутут Спортски Фитнес Тракер, Здравствен Монитор За Отчукувањата На Срцето При Спиење, За Мажи И ?
zoom_in

Паметен Часовник За Нараквици, Ултра тенок Дизајн Екран На Допир, Блутут Спортски Фитнес Тракер, Здравствен Монитор За Отчукувањата

DEN 1331.20

Стока
check Во продавницата

●Паметна Нараквица со екран во боја ● 0,96 инчи TFT дисплеј на допир поддржува автоматско прилагодување на осветленоста 3 Гледајте Лица На Располагање. Прави Нараквица Потенки Шарени Ремени Избор. ●Карактеристики На Паметен Часовник/Монитор На Отчукувањата На Срцето/ Монитор На Крвен Притисок/ Монитор За Спи wechat/ Modiester/ Pedometer/ Потсетник За Повик Или Порака/ Приказ На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Повик/ Потсетник За Притискање Информации (СМС/QQ/We Chat/Skype/Facebook/Твитер/Линија/Whats App)/ Временски Притисок. ●Следење на отчукувањата на срцето е центарот на сите, дознајте повеќе за вашето срце знајте повеќе за вашето здравје увезени ПРОЦЕСОРОТ, попрецизно следење помала потрошувачка на енергија и зрачење-помалку. ●Следење на спиењето●поставките на Будилникот вклучуваат време на спиење, длабочина на Спиење, поддршка за будење на претходно поставениот часовник. ●Компатибилен q Поддршка Андроид 4. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе обезбедиме квалитетна услуга!. ●Паметна Нараквица со екран во боја ● 0,96 инчи TFT дисплеј на допир поддржува автоматско прилагодување на осветленоста. 3 Гледајте Лица На Располагање. Прави Нараквица Потенки Шарени Ремени Избор. ●Карактеристики На Паметен Часовник/Монитор На Отчукувањата На Срцето/ Монитор На Крвен Притисок/ Монитор За Спи wechat/ Modiester/ Pedometer/ Потсетник За Повик Или Порака/ Приказ На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Повик/ Потсетник За Притискање Информации (СМС/QQ/We Chat/Skype/Facebook/Твитер/Линија/Whats App)/ Временски Притисок. ●Следење на отчукувањата на срцето е центарот на сите, дознајте повеќе за вашето срце знајте повеќе за вашето здравје увезени ПРОЦЕСОРОТ, попрецизно следење помала потрошувачка на енергија и зрачење-помалку. ●Следење на спиењето●поставките на Будилникот вклучуваат време на спиење, длабочина на Спиење, поддршка за будење на претходно поставениот часовник. ●Компатибилен q Поддршка Андроид 4. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе обезбедиме квалитетна услуга!. Паметен часовник за нараквициспецијални карактеристики : монитор на отчукувањата на срцето, монитор за крвен притисок, монитор за спи wechat, режим на повеќе спортови, педометар, потсетник за повик или порака, ИДЕНТИФИКАТОР на повикувач, потсетник за притискање пораки (СМС/QQ/We Chat/Skype/Facebook/Твитер/Линија/ Whats App), временски притисок, автоматски го осветлуваат типот на сценариото : вибрацијадруги функции : будилник, седентарен потсетник, далечински управувач на камерата, анти-лостап име : daybandlanguage функции : руски, германски, италијански, чешки, јапонски, француски, тајландски, поедноставен кинески, традиционален кинески, АНГЛИСКИ, португалски, шпански, КОРЕЈСКИ Спецификации Стил : Sportsprocessor : syd8810bluetooth верзија : бт 4.

Поврзани производи..