• Свеж
BDNJN легура за часовници за часовници за лента за опсег на Apple Watch Band серија 8 7 45mm Луксузен метал гума од не'рѓосувачки челик модификација на модификација на модификац
zoom_in

BDNJN легура за часовници за часовници за лента за опсег на Apple Watch Band серија 8 7 45mm Луксузен метал гума од не'рѓосувачки

DEN 732.80

Стока
check Во продавницата

Земја како етикетирана 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите. Компатибилен : Само што одговара за Apple Watch 42mm 44 mm и 45 mm, луксузен опсег за часовници/гумен опсег за часовници + кутија за часовници од не'рѓосувачки челик. Прецизни исечоци за целосен и лесен пристап и контрола на сите копчиња. Заштитно куќиште за покривање, цврстиот случај е направен од метал за посилна заштита. Ременот е изработен од висококвалитетен мек и издржлив гумен материјал, миење и водоотпорен, удобен за носење за време на спортот или спиењето. Исклучителната изработка и стилскиот дизајн се совршен подарок за пријателите и семејството. Земја како етикетирана. 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара на сите. Компатибилен : Само што одговара за Apple Watch 42mm 44 mm и 45 mm, луксузен опсег за часовници/гумен опсег за часовници + кутија за часовници од не'рѓосувачки челик. Прецизни исечоци за целосен и лесен пристап и контрола на сите копчиња. Заштитно куќиште за покривање, цврстиот случај е направен од метал за посилна заштита. Ременот е изработен од висококвалитетен мек и издржлив гумен материјал, миење и водоотпорен, удобен за носење за време на спортот или спиењето.

Поврзани производи..