• Свеж
Леопард гепард животински печати сончоглед монограм буква c popsockets swappable popgrip
zoom_in

Леопард гепард животински печати сончоглед монограм буква c popsockets swappable popgrip

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Стилски елегантен дизајн на леопард со црни печати за секој lубител на животни Добијте или вашето прво или презиме првично за која било тинејџерка или жени денес. Совршен Божиќен подарок или подароци за порибување на Божиќ. Кликнете на името на брендот погоре за да видите дополнителни селекции. Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безжично полнење. (Не е компатибилен со безжичниот полнач на Apple Magsafe или паричникот Magsafe. Прошибилен штанд за гледање видеа, да фотографирате групни фотографии, Face Time и Skype Handsfree. Напредно лепило ви овозможува да ги отстраните и репозиционирате на повеќето уреди и случаи. Забелешка : нема да се држи до некои силиконски, водоотпорни или високо текстурирани случаи. Работи најдобро со мазни, тврди пластични случаи. Ќе се придржува до i Phone 11, но не и на i Phone 11 Pro, ниту i Phone 11 Promax без соодветен случај. Стилски елегантен дизајн на црна леопард за печатење на леопард за сите жени lубител на печатење на животни. Добијте или вашето прво или презиме првично за која било тинејџерка или жени денес. Совршен Божиќен подарок или подароци за порибување на Божиќ. Кликнете на името на брендот на врвот за да видите дополнителни селекции.

Поврзани производи..