• Свеж
Samsung Galaxy Note II Note 2 Note2 Надворешен кабел за адаптер за антена со машки конектор FME
zoom_in

Samsung Galaxy Note II Note 2 Note2 Надворешен кабел за адаптер за антена со машки конектор FME

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Конектор : FME машки Кабел : RG174 Должина : 17 инчи. Импеданса : 50 оми. Позиција на портата : Назад приклучок под задниот капак. Поврзете две порти заедно со само 1 надворешна антена. Надворешен кабел за адаптер за антена со машки конектор FME за Samsung Galaxy Note II Белешка 2. Портата е на задниот дел на телефонот под задниот капак, треба да го отстраните капакот за пристап до портата.

Поврзани производи..