• Свеж
Оригинален ОМ СЕ, стабилизатор на паметниот телефон со 3-оски телефонски, магнетски дизајн, преносен и преклопен, активист 5.0, стабилизатор на Vlog, за Android и iPhone
zoom_in

Оригинален ОМ СЕ, стабилизатор на паметниот телефон со 3-оски телефонски, магнетски дизајн, преносен и преклопен, активист 5.0, стабилизатор

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Magn Брзо ослободување магнетски дизајн-може да се одделат гимбал и магнетниот стегач, што овозможува брзо прицврстување и одвојување и попогодна употреба на паметни телефони 【Преклопување и преносно】 Преклопниот гимбал е полесно да се чува и носи на која било авантура. Ако инспирацијата штрајкува, само извадете го и веднаш започнете со снимање . 【Следете паметни : Active Track 5.0】 Следењето е без напор и сигурно, дури и ако предметот се претвори додека пука или стане накратко блокиран и повторно влегува во рамката . 【Забавни упатства и Брзо уредување】 Безброј водичи за стрелање ви даваат совети за разни сценарија. Обидете се со MIMO или апликацијата за Lightcut, која поддржува уредување со една допреност на AI. Преносен и палмски стабилизатор на палми за паметни телефони - OM SE е лесна и разноврсна алатка што го отклучува целосниот потенцијал на вашиот паметен телефон. Уживајте во беспрекорни селфи, супер мазно видео, автоматско следење и многу повеќе со овој телефон гимбал.

Поврзани производи..